Angelus Deglazer 1 fl.oz. (29,5 ml)

Angelus Leather Preparer&Deglazer je absolutní nutností k dosažení nejlepších výsledků při používání Angelus akrylových barev. Jedná se o víceúčelový přípravek na očištění povrchu, který dané místo odmastí a připraví k dalšímu nanášení barev. Čím čistší povrch, tím lépe přilne lak na kůži

POUŽITÍ: naneste pomocí vatového tamponu nebo kousku hadříku. 

POZOR - není doporučování používat na jiné povrchy (plast, atd) než je kůže. Pokud chcete povrch předmětu před nanášením barev očistit, stačí pro odstranění nečistot použít vodu a mýdlo.  

 

 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 2812-08
Značka: Angelus
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: Přípravky na kůži
Položka byla vyprodána…

Popis produktu:

Angelus Leather Preparer&Deglazer byl speciálně vyvinut pro důkladné čištění kůže k dosažení nejlepších výsledků při používání Angelus akrylových barev.  Odstraněním bahna, mastnoty a jiných nečistot zabráníte popraskání nebo rozbití laku. Je důležité věnovat tomuto korku dostatek času. Dobrá příprava je již polovina úspěchu!

Preparátor & Deglazer odstraňuje vrstvy laku a povrchové vrstvy, které nepronikly do kůže.

Důležité: Tento výrobek používejte pouze na kůži, nikoli na plasty, pryž nebo jiné materiály. Pokud chcete obarvit výrobky, které nejsou kožené, je nejlépŠÍ nejprve důkladně očistit vodou a mýdlem. Základní složkou tohoto je aceton. Kombinace různých komponentů však byla speciálně sladěna pro použití na kůži v kombinaci s barvou Angelus Leather Paint.

Jednoduché použití, stačí nanést přípravek na hadřík a krouživými pohyby setřete nečistoty z povrchu. Před nanášením barev je nutné nechat povrch několik minut zaschnout.

Vyrobeno v USA.

Použití Angelus Deglazer a příprava povrchu

 

 

Proč Leatory?

V LeaTory žijeme kůží. Jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. O výrobě z kůže víme všechno. Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Sortiment skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu