Děrovač univerzální na řemeny

Univerzální děrovač, který zanechá vždy čisté a hladké okraje. Vhodné na výrobu opasků a různých pásků. Do šířky řemene 2" (51 mm).

Skladem (1 ks)
Kód: 3173-00
Značka: Tandy Leather
2 118 Kč 1 750,41 Kč bez DPH
Kategorie: Děrovače
Kategorie: Děrovače
Podklategorie: Na konce opasku

Popis produktu:

Univerzální děrovačklínovitého tvaru, který zanechá vždy čisté a hladké okraje. Vhodné na výrobu opasků a různých pásků. Do šířky řemene 2" (51 mm).

NÁŠ TIP: nejlepšího efektu docílíte při použití dřevěné nebo plastové palice (šetříte tím tak nástroj a prodlužujete jeho životnost), dlouhotrvající ostrost násady zase zajistíte při pravidelném používání řezací podložky

Postup použití ručního univerzálního děrovače na konce opasku

 

Proč Leatory?

V LeaTory žijeme kůží. Jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. O výrobě z kůže víme všechno. Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Sortiment skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu