O nás

Leatory o nas

Kdo jsme

V LeaTory žijeme kůží. Jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. Za vším stojím já – vášnivá sedlářka Daniela Chalupová.

 

O výrobě z kůže víme všechno 

Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Opravdu, sedlářských potřeb máme plný sklad. Sortiment e-shopu skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie. 

 

Všechno začalo u koní

Už jako malou mě bavilo tvořit a být v blízkosti zvířat, především koní. Ke kůži jsem přičichla až o pár let později – na kožedělném kurzu ve Zlíně. Na svět začaly přicházet mé první výrobky z kůže. Vše jsem se učila sama podle návodů a videí na YouTube, a stejně tak jsem vyrobila i své první sedlo. Brzy přišly opravdové zakázky a vracející se spokojení zákazníci. Sedlařina mě naprosto pohltila, proto jsem se rozhodla dálkově vystudovat SOU v Praze. 

Po 10 letech jsem kůži stále věrná. Koníček se proměnil v koně, který přerostl v podnikání. A tak vznikla LeaTory. Z one women show se stala značka, která má jeden skromný cíl – být e-shopem s nejširší nabídkou pro všechny, kteří pracují s kůží. V ČR i na Slovensku.

 

S kůží na trh a přímo přes e-shop

Každá vášnivá sedlářka musí mít pořádné nářadí. Mně do klína padnul rovnou celý online obchod se sedlářskými potřebami! V roce 2016 se objevila nabídka na odkoupení e-shopu, které nešlo odolat. Následovalo velké papírování, úklid ve skladu, změna platformy e-shopu, rozšíření sortimentu o nové a kvalitnější produkty a teď nejaktuálnější rebranding.

 

PS. A co že znamená LeaTory? Leather Factory! Továrna splněných přání pro všechny, kteří vyrábějí z kůže.

  

 

VÍTEJTE NA E-shopu leatory.cz

 

 

 

 

Zpět do obchodu