Jste tu správně! Jen jsme změnili jméno. RPSkone se přejmenovalo na Leatory!

O nás

Leatory o nas

Kdo jsme

V LeaTory žijeme kůží. Jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. Za vším stojím já – vášnivá sedlářka Daniela Chalupová.

 

O výrobě z kůže víme všechno 

Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Opravdu, sedlářských potřeb máme plný sklad. Sortiment e-shopu skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie. 

 

Všechno začalo u koní

Už jako malou mě bavilo tvořit a být v blízkosti zvířat, především koní. Ke kůži jsem přičichla až o pár let později – na kožedělném kurzu ve Zlíně. Na svět začaly přicházet mé první výrobky z kůže. Vše jsem se učila sama podle návodů a videí na YouTube, a stejně tak jsem vyrobila i své první sedlo. Brzy přišly opravdové zakázky a vracející se spokojení zákazníci. Sedlařina mě naprosto pohltila, proto jsem se rozhodla dálkově vystudovat SOU v Praze. 

Po 10 letech jsem kůži stále věrná. Koníček se proměnil v koně, který přerostl v podnikání. A tak vznikla LeaTory. Z one women show se stala značka, která má jeden skromný cíl – být e-shopem s nejširší nabídkou pro všechny, kteří pracují s kůží. V ČR i na Slovensku.

 

S kůží na trh a přímo přes e-shop

Každá vášnivá sedlářka musí mít pořádné nářadí. Mně do klína padnul rovnou celý online obchod se sedlářskými potřebami! V roce 2016 se objevila nabídka na odkoupení e-shopu, které nešlo odolat. Následovalo velké papírování, úklid ve skladu, změna platformy e-shopu, rozšíření sortimentu o nové a kvalitnější produkty a teď nejaktuálnější rebranding.

 

PS. A co že znamená LeaTory? Leather Factory! Továrna splněných přání pro všechny, kteří vyrábějí z kůže.

  

 

VÍTEJTE NA E-shopu leatory.cz

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení