Děrovací kleště otočné Deluxe

Profesionální děrovací kleště pro snadné děrování do kůže. Vhodné pro práci s kůži o tloušťce do 4 mm. Kleště vyrobeny ze silné oceli s mosaznou podložkou a protiskluzovou rukojetí.

Skladem (2 ks)
Kód: 3240-00
Značka: Tandy Leather
588 Kč 485,95 Kč bez DPH
Kategorie: Děrovače
Kategorie: Děrovače
Podklategorie: Kleště a příslušenství

Detail produktu:

Profesionální děrovací kleště pro snadné děrování do kůže. Kleště jsou vyrobeny ze silné oceli s mosaznou podložkou a protiskluzovou rukojetí. Otočná hlava (kolečko) je vybaveno pojistkou proti přetočení, stačí jen nastavit a uzamknout. 

Vhodné pro práci s kůži o tloušťce do 4 mmVelikosti otvorů: 1,9 mm; 2,4 mm; 3,2 mm; 3,6 mm; 4 mm a 4,8 mm.

V případě potřeby je možné objednat náhradní průbojníky do násady #3798-14 3231-00.

Použití otočných děrovacích kleští

Proč Leatory?

V LeaTory žijeme kůží. Jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. O výrobě z kůže víme všechno. Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Sortiment skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu