Děrovací kleště otočné Economy

Nejprodávanější děrovací otočné kleště, které myslí na vaši peněženku. Kvalitní ocel se šesti velikostmi. Vhodné pro práci s kůži o tloušťce do 2 mmDěrovací průbojníky (tuby) nejsou vyměnitelné

 

Skladem (1 ks)
Kód: 3220-00
Značka: Tandy Leather
346 Kč 285,95 Kč bez DPH
Kategorie: Děrovače
Kategorie: Děrovače
Podklategorie: Kleště a příslušenství

Popis produktu:

Nejprodávanější děrovací otočné kleště, které myslí na vaši peněženku. Kvalitní ocel se šesti velikostmi. Vhodné pro práci s kůži o tloušťce do 2 mmVelikosti otvorů: 2 mm; 2,4 mm; 3,2 mm; 3,6 mm; 4 mm; 4,8 mm.

POZOR - děrovací průbojníky (tuby) nejsou vyměnitelné


Použití otočných děrovacích kleští Economy

Proč Leatory?

V LeaTory žijeme kůží. Jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. O výrobě z kůže víme všechno. Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Sortiment skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu