Jste tu správně! Jen jsme změnili jméno. RPSkone se přejmenovalo na Leatory!

Děrovací kleště otočné Economy

Nejprodávanější děrovací otočné kleště, které myslí na vaši peněženku. Kvalitní ocel se šesti velikostmi. Vhodné pro práci s kůži o tloušťce do 2 mmDěrovací průbojníky (tuby) nejsou vyměnitelné

 

Skladem (3 ks)
Kód: 3220-00
Značka: Tandy Leather
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Kategorie: Děrovače
Kategorie: Děrovače
Podklategorie: Kleště a příslušenství

Popis produktu:

Nejprodávanější děrovací otočné kleště, které myslí na vaši peněženku. Kvalitní ocel se šesti velikostmi. Vhodné pro práci s kůži o tloušťce do 2 mmVelikosti otvorů: 2 mm; 2,4 mm; 3,2 mm; 3,6 mm; 4 mm; 4,8 mm.

POZOR - děrovací průbojníky (tuby) nejsou vyměnitelné


Použití otočných děrovacích kleští Economy

Proč Leatory?

V LeaTory žijeme kůží. Jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. O výrobě z kůže víme všechno. Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Sortiment skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu