Děrovací set pro šití řemínkem

Kvalitní děrovací set dlátek pro vyseknutí děr k šití řemínkem. Set obsahuje jednu rukojeť a 6 různých děrovacích hlavic.

Skladem (2 ks)
Kód: 3008-00
Značka: Tandy Leather
794 Kč 656,20 Kč bez DPH
Kategorie: Děrovače
Kategorie: Děrovače
Podklategorie: Dláta

Popis produktu:

Kvalitní děrovací set dlátek pro vyseknutí děr k šití řemínkem. Set obsahuje jednu rukojeť a 6 různých děrovacích hlavic. Rukojeť i dláta jsou vyrobeny z tvrzené oceli. Velikosti jednotlivých děrovacích hlavic: 1x3.1mm, 1x2.3mm, 1x5.1mm, 3x2.3mm, 3x5.1mm.

NÁŠ TIP: nejlepšího efektu docílíte při použití dřevěné nebo plastové palice (šetříte tím tak nástroj a prodlužujete jeho životnost), dlouhotrvající ostrost násady zase zajistíte při používání řezací podložky

Použití děrovacího setu pro šití řemínkem

 

Proč Leatory?

V LeaTory žijeme kůží. Jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. O výrobě z kůže víme všechno. Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Sortiment skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu