Eco-Flo Karnaubský krém 4.4 fl. oz. (132 ml)

Eco-Flo karnaubský krém je voskový kondicionér a finish pro přírodní, barvenou, novou či starou kůži. Použití na přírodní zdobenou kůži. Barva vytvoří lehký starožitný vzhled. Poskytuje odolný voskový finish, který odolá vodě a špíně, a přičemž umožňuje kůži dýchat. 

Skladem (6 ks)
Kód: 2612-01
Značka: Tandy Leather
224 Kč 185,12 Kč bez DPH

Popis produktu:

Eco-Flo karnaubský krém je na bázi vody, s nízkým množství V.O.C. Použití na přírodní zdobenou kůži. Barva vytvoří lehký starožitný vzhled. Voskový kondicionér a finish pro přírodní, ale i barvenou, novou či starou kůži. Poskytuje odolný voskový finish-poslední vrstvu, který odolá vodě a špíně, a přičemž umožňuje kůži dýchat. Doporučuje se pro hladkou kůži. Vytváří pěkný lesk.

Proč Leatory?

V LeaTory žijeme kůží. Jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. O výrobě z kůže víme všechno. Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Sortiment skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu