Sedlářský koník mini

Důležitý nástroj při ručním šití kůže, který vám perfektně přidrží váš kožený výrobek. Čelisti  dlouhé 5,72 cm jsou potaženy kůží, aby se předešlo poškození vašich výrobků. Základna dlouhá 42,23 cm poskytuje dostatek místa k sezení, aby byla zajištěna stabilní pracovní pozice. Šířka základny je 9,68 cm a výška koníka je 37,47 cm. Základna se otočí, jak potřebujete. Vyžaduje se montáž.
 

Skladem (1 ks)
Kód: 3133-00
Značka: Tandy Leather
2 766 Kč 2 285,95 Kč bez DPH
Kategorie: Ruční šití kůže
Kategorie: Ruční šití kůže
Podklategorie: Ostatní

Popis produktu:

Důležitý nástroj při ručním šití kůže, který vám perfektně přidrží váš kožený výrobek. Čelisti dlouhé 5,72 cm jsou potaženy kůží, aby se předešlo poškození vašich výrobků. Základna dlouhá 42,23 cm poskytuje dostatek místa k sezení, aby byla zajištěna stabilní pracovní pozice. Šířka základny je 9,68 cm a výška koníka je 37,47 cm. Základna se otočí, jak potřebujete. Vyžaduje se montáž, která ale není nijak náročná. 

Profesionální sedlářský koník mini

 

Proč Leatory?

Protože jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. O výrobě z kůže víme všechno. Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Sortiment skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie. 

Pro Lacing Pony

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu