Řezačka řemenů dřevěná

Dřevěná řezačka řemenů řady Craftool® oblíbená pro své jednoduché použití. Lze s ní nařezat pásky různé šířky až do 10cm. Míry na pravítku jsou uvedené jak v palcích, tak centimetrech. Dodávána s jedním břitem. Náhradní břity lze zakoupit #3081-00.

Skladem (4 ks)
Kód: 3080-00
Značka: Tandy Leather
1 038 Kč 857,85 Kč bez DPH
Kategorie: Sedlářské nářadí
Kategorie: Nože a příslušenství
Podklategorie: Řezačky

Dřevěná řezačka řemenů řady Craftool® oblíbená pro své jednoduché použití. Lze s ní nařezat pásky různé šířky až do 10cm. Míry na pravítku jsou uvedené jak v palcích, tak centimetrech. Dodávána s jedním břitem. Náhradní břity lze zakoupit #3081-00.

 

 

 

 

Proč Leatory?

V LeaTory žijeme kůží. Jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. O výrobě z kůže víme všechno. Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Sortiment skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu