Angelus finisher High Gloss

Naneste tento produkt po použití barev Angelus® Acrylic Leather Paint pro krásný vysoce lesklý povrch. Pomáhá chránit barvu před drobnými škrábanci a oděrkami. 

Skladem (13 ks)
Kód: 2812-97
Značka: Angelus
137 Kč 113,22 Kč bez DPH
Kategorie: Top Finish
Finální úprava povrchu: Vysoký lesk

Naneste tento produkt po použití barev Angelus® Acrylic Leather Paint pro krásný vysoce lesklý povrch. Pomáhá chránit barvu před drobnými škrábanci a oděrkami. Produkty řady Anglelus Finisher tak pomáhají zachovávat dlouhodobou životnost výrobku. 

Rozdíl mezi Angelus Finisher - Matte, Satin, Normal a High Gloss

 

Proč Leatory?

V LeaTory žijeme kůží. Jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. O výrobě z kůže víme všechno. Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Sortiment skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie.

Rozdíl mezi finishery - Matte, Satin, Normal a High Gloss

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu