Děrovací maxi set

Praktický děrovací set s 6 vyměnitelnými průbojníky o průměrech 4.7 mm, 5 mm, 5.5 mm, 6 mm, 6.7 mm, 8 mm.

Skladem (4 ks)
Kód: 3004-00
Značka: Tandy Leather
530 Kč 438,02 Kč bez DPH
Kategorie: Děrovače
Kategorie: Děrovače
Podklategorie: Kulaté děrovače

Popis produktu:

Praktický děrovací set s 6 vyměnitelnými průbojníky o průměrech 4.7 mm, 5 mm, 5.5 mm, 6 mm, 6.7 mm, 8 mm. Součástí sady je také montážní klíč. Skvěle do ruky padnoucí ocelovou rukojeť s protiskluzovými vroubky.

NÁŠ TIP: nejlepšího efektu docílíte při použití dřevěné nebo plastové palice (šetříte tím tak nástroj a prodlužujete jeho životnost), dlouhotrvající ostrost násady zase zajistíte při pravidelném používání řezací podložky 

Použití maxi děrovací sady děrovačů

Proč Leatory?

V LeaTory žijeme kůží. Jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. O výrobě z kůže víme všechno. Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Sortiment skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu