Děrovací mini set

Praktický děrovací set s 6 vyměnitelnými průbojníky o průměru od 2 mm do 4,8 mm. Ocelová násada je vybavena protiskluzovými vroubky. Součástí sady je také montážní klíč. V případě potřeby je možné dokoupit náhradní průbojník 3121-00.

Skladem (4 ks)
Kód: 3003-00
Značka: Tandy Leather
437 Kč 361,16 Kč bez DPH
Kategorie: Děrovače
Kategorie: Děrovače
Podklategorie: Kulaté děrovače

Popis produktu:

Praktický děrovací set s 6 vyměnitelnými průbojníky o průměru od 2 mm do 4,8 mm. Součástí sady je také montážní klíč. Ocelová násada je vybavena protiskluzovými vroubky. V případě potřeby je možné dokoupit náhradní průbojník 3121-00.

NÁŠ TIP: nejlepšího efektu docílíte při použití dřevěné nebo plastové palice (šetříte tím tak nástroj a prodlužujete jeho životnost), dlouhotrvající ostrost násady zase zajistíte při pravidelném používání řezací podložky. 

Použití mini sady děrovačů 

 

Proč Leatory?

V LeaTory žijeme kůží. Jsme rodinná firma, která vznikla z lásky ke koním a poctivému sedlářskému řemeslu. Najdete u nás přes 1 500 sedlářských potřeb pro všechny výrobce, kteří milují práci s kůží. O výrobě z kůže víme všechno. Jak voní, jak se chová pod rukama a co potřebuje, aby se z ní daly vyrábět ty nejlepší kousky. Poradíme, co vybrat i jak s tím pracovat pro radost z výsledku.

Neprodáváme nic, co bychom sami nepoužili. Nářadí, kování, nýty a barvy zkoušíme na vlastní kůži. Sortiment skládáme pouze a jen z kvalitních produktů, které k vaší kůži perfektně sednou a vy tak můžete popustit uzdu fantazie. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu